Echipa Unităţii de Strategii și Politici Publice

Text Size:

  • Increase
  • Decrease
  • Normal

Current Size: 100%

Current Style: Standard

Accessibility

Valentin Popescu, director USPP
popescu.valentin@medu.edu.ro

Lucian Ghioca, consilier
ghioca.lucian@medu.edu.ro

Monica Munteanu, consilier pentru afaceri europene
munteanu.monica@medu.edu.ro

Maria Angheluta, inspector
maria.angheluta@medu.edu.ro

Cristina Olteanu, consilier pentru afaceri europene

cristina.olteanu@medu.edu.ro

Nina Merlușcă, manager public
nina.merlusca@medu.edu.ro

Cristian Cimpoeru, consilier pentru afaceri europene
cristian.cimpoeru@medu.edu.ro

Silviu Paragină, consilier

silviu.paragina@medu.edu.ro